Doktor Randevusu Oluştur Tedavi Fiyatları Bilgisi

Op. Dr. Demet Ağras Kimdir?

1973 yılında İzmir’de doğdum. İlkokul Karşıyaka Kenan Gamsız ilkokulunda, orta okul ve liseyi Karşıyaka lisesi’nde okudum. Liseyi bitirdiğim 1991 yılında kazandığım Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini 1996 yılında bitirdim.

Doktor Demet Ağras

1997-2002 yılları arasında yine Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalında yaptım. İhtisasım süresince tüm genel cerrahi ile ilgili hastalıkların tedavisini öğrendim. Kadın hastaların anal bölge hastalıklarının muayenesinden utandıkları için tedavilerini erteleme eğilimlerinde olduklarını fark ettim ve proctoloji branşına giren makat bölgesi hastalıklarının tedavileriyle daha yakından ilgilendim.

İhtisasımı bitirdikten sonra 2002 -2010 yılları arasında 8 yıl kadar Bergama Devlet Hastanesinde genel cerrahi uzmanı olarak çalıştım. 2010 senesinden sonra yine İzmir’de bulunan Özel Metropol Tıp Merkezi, Özel Gazikent Tıp Merkezi ve Özel Çankaya Tıp Merkezinde hizmet verdim.

Denize olan aşırı tutkum nedeniyle çocukluğumdan beri yüzmeye meraklıyım. Bu merakım ve ailemin desteği sayesinde milli yüzücü unvanı aldım. Profesyonel olarak uğraştığım yıllarda Akdeniz olimpiyatlarında 800 metrede yüzmede gümüş madalya aldım. Yarışamıyor olsam da hala denizi ve yüzmeyi çok seviyorum.

Piyano çalışıyorum, yan filüt çalan kızım Irmak’ın konserlerinde ona piyanoyla eşlik ediyorum.

Çalıştığım süre boyunca genel cerrahi branşına giren onlarca hastalıklarından proctoloji (anal bölge hastalıkları ile ilgilenir) branşına giren;

Hemoroid (basur)

Fissür (makat çatlağı-makat yırtığı)

Fistül (makatın yanında sürekli akıntı yapan delik)

Kıl dönmesi (pilonidal sinüs), ayaktan uygulanan mikro sinüsektomi, Bascom, pit picking, Karidakis gibi ameliyatlar

Kondilom (makatta siğil)

Polipler (anogenital bölgede ve rektum’da çıkıntılar)

Anüs estetik ameliyatları

Yüz ve vücut bölgesindeki her tür benlerin ameliyatsız tedavileri

Nasır

Lipom (yağ bezeleri)

Hastalıklarının tedavisinde güncel çağdaş tedavilerin hepsini uygulamaktayım.

Her şeyiyle başarılı, benim için hayatın anlamı olan Irmak adında bir kızım var. İyi ki de var

25 Yorum Yorum yap
 1. Makatinda genişleme olan hastalara bakiyormusunuz?
  Op. Dr. Demet Ağras
  Merhabalar net olarak tanı konulması için muayene olmanız gerekmektedir. 0232 422 10 06 numara ile irtibata geçerek muayene için randevu alabilirsiniz. Geçmiş olsun.

 2. Merhaba hocam, 4 yıl önce anal apse boşaltılması yada boşaltılamaması sonucu fistüllerim olustu. zaten 10 yıllık ülseratif kolit geçmişim vardı ve apse operasyonundan sonra kanama ile birlikte ameliyata alındım ve total kolektomi oldum. 4 yıl geçmesine rağmen fistüllerim kapanmıyor ve poşetim yerine bağlanamıyor. yardım edin lütfen
  Op.Dr.Demet Ağras
  Merhaba net olarak birşey söyleyebilmem ve size yardımcı olabilmem için muayene olmanız gerekmektedir. 0232 422 10 06 numara ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.Geçmiş olsun.

 3. HOCAM YAPMIŞ OLDUGUNUZ LEKE OPREASYONUNDAN MEMNUN KALDIM ACI HİSSETMEDEN SRUNSUZ Bİ ŞEKİLDE TAMAMLANDI.İLGİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İİ Kİ VARSINIZ

  Op.Dr.Demet Ağras
  Teşekkürler,geçmiş olsun.

 4. Yüzlerce doktor dolaştım. Ben böyle muhteşem bi doktor görmedim. Güler yüzlü olması sıcak kanlı olmasida çabası.. burnumda bir ben vardı. Bunun alınınca büyük bir iz kalacağını söylediler. Şuan en ufak bir iz bike kalmadı. Doktoruma minnettarım. Beni bu sıkıntıdan kurtardı. Allah bin kere razı olsun.

  Op.Dr.Demet Ağras
  Teşekkürler,geçmiş olsun.

 5. Merhaba hocam size kasık fıtığı ameliyatını olmuştum Laf olsun diye söylemiyorum inanın çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdiniz Size çok teşekkür ederim Başarılarınızın devamını dilerim Saygılar hocam

  Op.Dr.Demet Ağras
  Teşekkürler,geçmiş olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir